Künye

corporate benefits Turkey Internet Pazarlama Platformu Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Atatürk Mahallesi, Ertuğrul Gazi Sokak, Dış Kapı No: 2B,
Metropol İstanbul Sitesi C1 Blok
No: 187 – 188
Ataşehir
İstanbul / Turkey

Sorumluluk Reddi Beyanı

Bilgimiz ve inancımız dahilinde, içerilen bilgiler doğru, eksiksiz ve günceldir. Bununla birlikte, bu web sitesi, kendisi aracılığıyla erişilen içerik de dahil olmak üzere, açık veya zımni herhangi bir beyan veya garanti olmaksızın sunulmaktadır. Bu web sitesine erişim ve kullanım riski kullanıcının kendisine aittir.

Bu web sitesine erişim ve/veya kullanımın neden olduğu veya bununla bağlantılı olduğu iddia edilen zararlardan sorumlu değiliz ve hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Web Sitemiz üzerinden üçüncü taraf web sitelerine geçilmesi onların içeriklerini onayladığımız anlamına gelmez ve bu web sitelerinin kullanılabilirliğinden veya içeriğinden sorumlu değiliz. Bu web sitelerine bağlanma riski kullanıcının kendisine aittir. Burada ifade edilen beyanlar ve görüşler, şirketimizin görüşü ile örtüşmeyebilir.

cb Turkey olarak daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için sitemizde çerez konumlandırmaktayız, çerezler ile toplanan kişisel veriler Kullanıcı Sözleşmesi ve Kişisel Verilerin Korunması Gizlilik Politikası'nda belirtilen amaçlar ve yöntemler ile mevzuata uygun olarak kullanılacaktır. Kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni’mize ulaşabilirsiniz.

cb Turkey websitesinde yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.